Botanicy z Instytutu Biologii Uniwersytetu w Białymstoku postanowili urozmaicić, i mamy nadzieję również uprzyjemnić, szary i często przygnębiający w naszym klimacie okres zimowy. W oczekiwaniu na kolejną wiosnę proponujemy Państwu cykl wykładów i warsztatów z zakresu szeroko pojętej botaniki pod hasłem "SPOTKANIA Z FLORĄ". Na spotkaniach pragniemy w sposób przystępny dla odbiorcy w każdym wieku zaprezentować niezwykłą różnorodność świata roślin.

SPOTKANIA Z FLORĄ

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Białegostoku i okolic

Botanicy z Instytutu Biologii Uniwersytetu w Białymstoku postanowili urozmaicić, i mamy nadzieję również uprzyjemnić, szary i często przygnębiający w naszym klimacie okres zimowy. W oczekiwaniu na kolejną wiosnę proponujemy Państwu cykl wykładów i warsztatów z zakresu szeroko pojętej botaniki pod hasłem "SPOTKANIA Z FLORĄ". Na spotkaniach pragniemy w sposób przystępny dla odbiorcy w każdym wieku zaprezentować niezwykłą różnorodność świata roślin.

Szczegółowy opis poszczególnych wykładów i warsztatów dostępny po kliknięciu w poniższy plakat. Zapraszamy!!